KOMITET ORGANIZACYJNY

 

Małgorzata Klepacz

Studiuje na IV roku Psychologii Stosowanej na profilu Psychologia zaburzeń zachowania i pomoc psychologiczna. Rodowita krakowianka, która doświadczenie w przygotowywaniu konferencji zdobywała dzielnie pokonując wszelkie napotkane przeszkody w Pionie Logistyki podczas Psychodebiutów.
Jest bardzo zaangażowana w działania społeczne, leży jej na sercu szeroko rozumiany „los świata”, działa więc aktywnie w Fundacji na rzecz różnorodności „Polistrefa”.
Osoba bardzo otwarta na ludzi, niezwykle konkretna, niezastąpiona jeśli chodzi o okraszanie dozą czarnego humoru spotkań Komitetu. Prywatnie wegetarianka, fanka „rzeczy w rzeczy” (zwłaszcza bluz w rybki), wielka miłośniczka psów(które uważa za bardzo wzruszające stworzenia).
Jest to kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi – ścina włosy (najczęściej swoje), maluje pokoje i sufity (również najczęściej swoje), a w chwilach wolnych od ratowania świata przed zagładą zarządza Pionem Logistyki oraz pełni funkcję Koordynatorki Głównej.

 

Aleksandra Trochimiuk

Energiczna, czarująco uśmiechająca się do wszelkich zadań (szczególnie tych trudnych!) studentka czwartego roku psychologii stosowanej, która zawsze marzyła, aby znaleźć się na tym właśnie kierunku.
Obecnie, prowadzi walkę pomiędzy uczuciem do psychologii sportu i psychologii klinicznej. Żywiołowo angażuje się w życie uczelni – przy konferencji Psychodebiuty w Pionie Merytoryki, a obecnie jako Koordynatorka Główna ds. finansów. Z zamiłowaniem śpiewa również w chórze (już od IV klasy podstawówki!). Z racji ogromnego serca, aktywnie działa w wielu wolontariatach, Szlachetnej Paczce i DKMS.
W wolnych chwilach podróżuje poznając różne kultury – zdecydowanie woli spacerować ulicami miast zamiast wygrzewać się na plaży. Często eksperymentuje w kuchni tworząc różnorakie przysmaki, te znane i całkiem nowe. Uwielbia czytać, oglądać dobre filmy i ciekawe seriale. Kocha naturę i przyrodę, zdecydowanie woli spokojne przedmieścia i klimat polskich wsi: kwitnących sadów i kwiecistych łąk zamiast zgiełku miast.
Jest fantastycznie zorganizowana, jak sama o sobie mówi: fanka liczb, co sprawia, że wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik i perfekcyjnie przygotowane. Ola to wspaniała organizatorka, pełna wyrozumiałości: profesjonalnie, po przyjacielsku opiekuje się i wprowadza w tajniki organizacyjne osoby rozpoczynające swoją przygodę w Pionie Finansów.

 

Michał Cieśla

Jest studentem II roku psychologii stosowanej na UJ oraz III roku automatyki i robotyki na AGH. Angażuje się w wiele studenckich projektów, między innymi pomagał w organizowaniu integracji dla I roku psychologii oraz udziela się w samorządzie Instytutu Psychologii Stosowanej.
Jako osoba bardzo aktywna i zapracowana, Michał rzadko znajduje czas, by oddać się swoim zainteresowaniom, do których należy granie w gry planszowe i komputerowe, a także nagrywanie i montowanie filmów.
Michał nosi niedziałający zegarek, ma tytanową płytkę w przedramieniu, a jego atrybut stanowi kostka Rubika 2×2. Lubi pić mleko czekoladowe i jeść granaty, natomiast źle działa na niego czosnek.
Michał dobrze odnajduje się jako rodzynek w sfeminizowanym komitecie organizacyjnym Zjazdu. Wyróżnia się niespożytą energią, zapałem i entuzjazmem do wszelkich działań, a dzięki swojej ekscentrycznej osobowości wprowadza do zespołu miły powiew absurdu.
Jego najważniejsze zadania to tworzenie strony internetowej oraz pisanie podań i pilnowanie, by trafiły w odpowiednie ręce.

 

Magdalena Plencler

Studentka I roku Neuropsychologii i Neurokognitywistyki.
Nowy kierunek Uniwersytetu Jagiellońskiego został wręcz dla Magdy stworzony. Od zawsze marzyła o połączeniu swoich zainteresowań biologicznych z podejściem nauk humanistycznych. Jej pasją jest zgłębianie tajemnic ludzkiego mózgu, mechanizmów nim kierujących, emocji oraz stanów świadomości. Swoją przyszłość wiąże z karierą naukową.
Oprócz nauki Magda uzależniona jest od organizacji – jako była wielokrotna przewodnicząca samorządów szkolnych, nie może powstrzymać się od angażowania w Koło Naukowe PRAGMA. W naszym komitecie organizacyjnym jest członkiem Pionu Logistyki, gdzie sprawuje pieczę nad fanpage’em, stroną internetową oraz mailami.
Pochodzi z Poznania, uwielbia poznawać nowych ludzi, kultury i różne punkty widzenia. Jest spragniona świata, niestrasznie jej nowe przygody i wyzwania.

 

Magdalena Trzeciecka

Jest studentką I roku Psychologii Stosowanej. To osoba otwarta i bezpośrednia w sposób niecodzienny, acz ujmująca. Zawsze ma w zanadrzu garść dowcipnych anegdotek. W czasie wolnym nie gardzi żadnym przejawem artyzmu. Jej pasją jest drugi człowiek, który nieustannie ją zaskakuje i uwrażliwia na piękno. Niesienie pomocy sprawia jej ogromną radość, dlatego swoją przyszłość wiąże z psychoterapią.
Jako członkini komitetu Zjazdu zajmuje się organizacją imprezy integracyjnej, prowadzeniem rozmaitych pertraktacji i bohaterskim przyjmowaniem niespodziewanie spadających na nią zadań. Ze swoich obowiązków wywiązuje się znakomicie, co nie jest zaskoczeniem dla nikogo, kto zna Magdę i wie, jak inteligentną i pracowitą jest osobą.

 

Aleksandra Budzik

Jest studentką Psychologii Stosowanej oraz aktywną członkinią Sekcji Psychologii Sądowej KNP Pragma. Studiowała wcześniej inżynierię środowiskową, ale to w psychologii odnalazła swoją pasję.
Będąc praktykującą wegeterianką (już od 13 lat!) świetnie radzi sobie z gotowaniem oraz pieczeniem ciast, szczególnie tych jarskich.
Pociąga ją mroczna strona człowieka co przekłada się na zainteresowanie zaburzeniami osobowości oraz kryminalistyką. Oprócz tego fanka literatury fantastycznej, Japonii i siłowni. Nie lubi za to hazardu.
Jako osoba niezwykle zwięzła i konkretna Ola świetnie się sprawdza w Pionie Logistyki gdzie zajmuje się korespondencją z kołami, szkoleniowcami oraz partnerami.

 

Dominika Fortuna

Jest studentką II roku Psychologii Stosowanej. Interesuje się interwencją kryzysową oraz negocjacjami.
Dominika ma szeroko zakrojone zainteresowania – występowała w grupie teatralno-cyrkowej oraz tworzyła fireshow. Poza tym uwielbia śpiewać, a ostatnio zaczęła się uczyć grać na ukulele! Bardzo lubi podróżować, a podczas wyjazdów zwraca szczególną uwagę na miejscową architekturę.
Poza tym Dominika podjęła się w tym roku wolontariatu z Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Krakowie. Bardzo podoba jej się wspomaganie niedomagającego systemu pomocy.
Dominika jest osobą bardzo konkretną i dba o każdy szczegół, dlatego świetnie się sprawdza w Pionie Finansów!

 

Mariola Szoblik

Mariola jest studentką IV roku Psychologii Stosowanej. Jej szeroko zakrojone zainteresowania oscylują wokół arteterapii oraz psychogeriatrii. Jest ona aktywnym członkiem Pragmowej sekcji psychoterapii.
W wolnym czasie Mariola uwielbia podróże. Największą satysfakcję sprawia jej wspinaczka górska. Marzy ona o wyjeździe do odległego Izraela.
Warto zwrócić również uwagę na rozległy gust muzyczny Marioli. Szeroki wachlarz zainteresowań obejmuje zarówno gatunki akustyczne, elektroniczne, jak i gospel. Podobnie rzecz się ma z filmami.
Mariola uwielbia ekscytujące wyzwania, ciszę oraz naturę. Jako osoba niezwykle systematyczna doskonale sprawdza się w naszym Pionie Finansów.

 

Aleksandra Przybylska

Jest studentką I roku Psychologii Stosowanej gdzie chętnie zgłębia swoje zainteresowania Psychodietetyką działając w jednym z Pragmowych kół.
Wolne chwile uwielbia spędzać z ulubionymi książkami, począwszy od literatury klasycznej aż po Kinga.
Ola jest osobą otwartą i bardzo ciekawą świata, nic więc dziwnego, że jedną z jej pasji poza literaturą są podróże. Z pewnością lista miejsc, do których chciałaby pojechać jest długa, ale aktualnym numerem jeden jest Petersburg!
Ola interesuje się także historią, zwłaszcza zagadnieniami dotyczącymi Kresów.
Co więcej kolekcjonuje winyle i kasety. Jest niezastąpionym członkiem naszego Pionu Logistyki!

 

Zuzanna Salwik

Zuzia jest studentką pierwszego roku Psychologii Stosowanej. Jak sama z uśmiechem mówi „przeżyła pierwsza sesję”. Ukończyła szkołę muzyczna, gdzie grała na fortepianie.
Dlaczego wybrała psychologię? Była to spontaniczna decyzja. Zainteresowała ją praca z ludźmi, funkcjonowanie człowieka oraz to, że jest to kierunek łączący wiele dziedzin nauki.
W wolnym czasie piecze, gotuje, gra na instrumencie oraz śpiewa. Lubi poczytać dobrą książkę. Jako fanką natury, stara się spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu.
W I Komitecie Organizacyjnym Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Nauk Psychologicznych zajmuje się kontaktem z patronami materialnymi, formalnymi pismami oraz zapisami na wydarzenie. Zuzia należy do Pionu Finansów.

 

 

OPIEKUNKA NAUKOWA ZJAZDU

 

dr Kinga Tucholska

Adiunkt w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ. Jej zainteresowania naukowo-badawcze skupiają się m.in. wokół kwestii doświadczania czasu i osobowości oraz tego, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi. W praktyce psychologicznej wspiera osoby dorosłe na ścieżce rozwoju osobistego i udziela pomocy terapeutycznej w nurcie CBT.