O ZJEŹDZIE

Ogólnopolski Zjazd Kół Nauk Psychologicznych to studenckie wydarzenie skierowane do osób udzielających się w kołach naukowych, których działalność jest związana z psychologią w różnych jej dziedzinach i wymiarach.

Pierwsza edycja odbyła się w dniach 6-7 maja 2017 na terenie Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie.

Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do nawiązania kontaktów, wymiany informacji i zainicjowania współpracy między studentami pogłębiającymi swoją wiedzę na różnych polskich uczelniach. Zwiększy to szanse na współtworzenie projektów badawczych oraz różnorodnych wydarzeń o charakterze naukowym.

Program wydarzenia obejmuje krótką prezentację działalności, osiągnięć i projektów każdego z kół, szkolenia dotyczące zarządzania projektem oraz przyjęcie integracyjne w swobodnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa 2-3 przedstawicieli każdego z psychologicznych kół naukowych działających na terenie Polski.